konferencne kancelarske stolicky

konferenčné stoličky SitLand

Nábytok vhodný pre konferenčné miestnosti

Či už sa zúčastňujete firemnej porady, alebo potrebujete odprezentovať vaše produkty a služby,  v poslednom čase sú veľmi populárne videokonferencie. Prognózy dokonca hovoria, že sa s nimi budeme stretávať čoraz častejšie. Prinášame vám pár tipov, vďaka ktorým váš online meeting dosiahne profesionálnu úroveň. 

Konferenčné stoly

Sú jedným z najdôležitejších kusov nábytku v konferenčnej miestnosti. Môžu byť rôznych tvarov a veľkostí, vrátane obdĺžnikových, oválnych, okrúhlych alebo lomených. Oválne a obdĺžnikové stoly prispievajú k lepšiemu kontaktu medzi zúčastnenými. Jednou z možností je usporiadanie stolov ako školské lavice, kedy rečník stojí čelom k zúčastneným. Veľkosť stola by mala byť primeraná počtu ľudí, ktorí budú zasadnutia pravidelne navštevovať a tiež veľkosti miestnosti. 

Konferenčné stoličky

Komfortná stolička je nevyhnutná pre dlhé stretnutia. Stoličky by mali byť ergonomicky navrhnuté, s možnosťou nastavenia výšky a sklonu chrbtice, aby zodpovedali individuálnym potrebám každého človeka.

Príslušenstvo

Pre prezentácie a videokonferencie je dôležité mať k dispozícii vybavenie, ako sú TV stojany, stolík na projektor alebo integrované systémy pre zvuk a obraz.

Úložný priestor

Skrine, regály a skrinky sú potrebné na uskladnenie dokumentov, techniky a iných potrebných materiálov.

Doplnky

Na zlepšenie komfortu a efektívnosti miestnosti môžu vybavenie miestnosti doplniť ďalšie prvky, ako napríklad whiteboardy, flipcharty, monitory pre videokonferencie alebo dokonca barový pult pre občerstvenie.

Pri výbere nábytku pre konferenčné miestnosti je dôležité brať do úvahy nielen funkčnosť, ale aj estetiku. Nábytok by mal odrážať kultúru a imidž vašej spoločnosti. Dobrý nábytok môže vytvoriť pozitívny dojem na klientov a zamestnancov a napomôcť produktívnej a príjemnej atmosfére.